Breaking News

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର ସୁତିଙ୍ଗି ସେଟରୁ ଭଲ ପାଇଁ ପାଇଛନ୍ତି |

ପ୍ରଥମେ ଅସୁଛନ୍ତୁ

ରେଜେସ ଓ ଲୂମରାଇଣ ତାହାଲେ ଆପଣମାନେ ଏହି ଯୋଡି ଙ୍କୁ ବେଶେ ବାଳ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସୁତିଙ୍ଗି ସେଟରୁ ଭଲ ପାଇ ପାଇଛନ୍ତି ଵାଗ୍ମୀଉ ଦିନ ମନାକରେ ବିଭା ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଏହାପରେ ଦ୍ୱତୀୟ ରେ ଆସୁଛନ୍ତି

ଶ୍ୱେତଲିନା ଭଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଯାହାକି ସିରିଏଲ୍ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିଥିବେ ଶ୍ୱେତଲିନା ଙ୍କ ବୟସ ଓ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଶ୍ୱେତଲିନା ବିଭାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ତାହାଲେ ତୃତୀୟ ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି

ଆପଣଙ୍କ ମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହିରୋଇନି ୫୭ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାହାଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଆପଣମାନେ କରି ବହୁ ସିରିଏଲ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିଥିବେ ଇଏ ହେଉଚନୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାନଙ୍କ ବେଲଫ୍ରେନ୍ଡ ଯାହାଙ୍କୁ ସେ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବିଭାହ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ଏହି ଯୋଡି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାଜୋଡି ଭଲ ଲାଗୁଚି ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ |

About odisha news

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.