Breaking News

ଆସନ୍ତା ୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟ ରେ ହୋଇପାରେ ପ୍ରଚୁର ବର୍ଷା . . .

ପାଣିପାଗ କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଖବର | ଆଜି ଠୁ ଚାରିଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଗିରହିବ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଏହି ଜିଲ୍ଲା ଜାରିହେଲା ହାଇ ଆଲର୍ଟ | ତେବେ ଫ୍ରେନ୍ଡ ଆଗକୁ ପାଣିପାଗ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକ୍ଲ ମୂଳରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ ପଢନ୍ତୁ |
ଆସନ୍ତା ୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଦେଉଛି | ତେବେ ଏଥି ସହ ବର୍ଷା ଏବଂ ଘଡଘଡି ସହ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକୁ ଯେଳ୍ଳୋ ୱାର୍ନିଙ୍ଗ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ଏନେଇ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି |


ସେହିସବୁ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକ ହେଲା ସମ୍ବଲପୁର,ଝାରସୁଗୁଡା,ଦେଓଗଡ,ମୟୂରଭଞ୍ଜ,ସୁନ୍ଦରଗଡ,ନୂଆପଡା,କେନ୍ଦୁଝର,ବାଲେଶ୍ଵର,ଅନୁଗୁଳ,ବଲାଙ୍ଗିର ଏବଂ ବରଗଡ଼ ସେହିପରି ଆସନ୍ତା ୧୯ ତାରିଖ ଦିନ ୧୨ଟି ଜିଲ୍ଲା କୁ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ୟେଲ୍ଲୋ ୱାର୍ନିଙ୍ଗ ଜାରି କରିଛି |


ସେହିସବୁ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକ ହେଲା ସୁନ୍ଦରଗଡ,ଦେଓଗଡ,କେନ୍ଦୁଝର,ମଯରଭଞ୍ଜ,ଅନୁଗୁଳ,ଢେଙ୍କାନାଳ,ବାଲେଶ୍ଵର,ଭଦ୍ରକ,କଟକ,ବୌଦ୍ଧ,ଯାଜପୁର,କନ୍ଧମାଳ |
ତେବେ ବର୍ଷା ଏବଂ ଘଡଘଡି ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଏସଆରସି ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଉଛି | ଏପରିକି ଯଦି କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ବିଗିଡେ ତେବେ ଜିଲ୍ଲା ପାଳ ମାନଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |


ହଠାତ ପାଣିପାଗରେ ଏଭଳି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାରୁ ଏଭଳି ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି | କାଳବୈଶାଖୀ ଜନିତ ବର୍ଷା ହେଉଥିବାରୁ ବର୍ଷା ସମୟରେ ପବନର ବେଗ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ଏବଂ ବଜ୍ରପାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ତେବେ ଏଥି ପାଇଁ ବର୍ଷା ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନବାହାରିବା ପାଇଁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର ରୁ |ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନେ ସ୍ଥାନେ କୁଆ ପଥର ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଜଣେ ଗରିବ ଝିଅ କେମିତି ହେଲା ନଡ଼ିଆ ରାଣୀ ମା ତାରିଣୀ, ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ…

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିର କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଟ ଗାଁ ରେ ଥିବା ଏକ ଠାକୁରାଣୀ ମନ୍ଦିର ଏଠାରେ ଅଧିଷ୍ଟାତି ଦେବୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.