Breaking News

ଅଭିନୟ ଛାଡି ସନ୍ୟାସ ନେଲେ ତାରା ତାରେଣୀର ମୋହନା

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ଦେଖିବାରେ ରୁଚି ରଖୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣମାନେ ତରଙ୍ଗ ର ଧାରାବାହିକ ତାରାତରେଣୀ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଜାଣିଥିବେ | ଏହା ଏକ ପପୁଲାର ଧାରାବାହିକ ଅଟେ | ଏହି ଧାରାବାହିକ ପ୍ରାୟତଃ ଘରେ ଘରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ତେବେ ସେଥିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋହନା ଙ୍କୁ ଆପଣମାନେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ |

ସେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ବଳରେ ସବୁ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଜିତି ପାରିଛନ୍ତି | ସେ ଅତୀତରେ କରିଥିବା ଅନେକ ଧାରା ବାହିକରେ ପ୍ରାୟତଃ ନେଗେଟିଭ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଦ୍ଵାରା ଅଭିନୀତ ତୋ ଅଗଣାର ତୁଲସୀ ମୁଁ ବହୁତ ପପୁଲାର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ଏବଂ ଏଥିରେ ସେ ନେଗେଟିଭ ଭୂମିକା ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏବେ ତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଗେଟଅପ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |ଏଥିରେ ସେ ଏକ ସନ୍ୟାସୀର ବେଶ ଧାରଣ କରିଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି |

                                                                             

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.