Breaking News

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ଙ୍କୁ କେମିତି ଡରେଇଲେ ସ୍ଵାମୀ ରୁଦ୍ର

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଡିଆ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀନା ସାମଲ ଏବଂ ଅଭିନେତା ରୁଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଙ୍କୁ ତ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍ କଥା ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ଜାଣିଥିବେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀନା ଏବଂ ରୁଦ୍ର ନିଜର ଚେଷ୍ଠା, ନିଷ୍ଠା ଏବଂ ସଂଘର୍ଷ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଜି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିଛନ୍ତି କେବଳ ନିଜର ଆତ୍ମ ବିଶ୍ବାସ , ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ । ଆଉ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ରହିଛି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ସାମଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରୁଦ୍ର ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ଏବଂ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟ ଆପଣମାନେ ସବୁ ଦେଖିଥିବେ | ରୁଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ବଳରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହୃଦୟ କୁ ଜିତି ପାରିଛନ୍ତି |

ଆଯିବି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫ୍ଯାନ ଫଲୋଇଂ କିଛି କମ ନୁହେଁ | ତାଙ୍କର ବାହାଘର ପରେ ସେ ବହୁତ ମଜାମସ୍ତି ରେ ସମୟ ବିତାଉ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ନିକଟରେ ଏହି ଦୁହି ଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା ଯେଉଁ ଥିରେ ଜିନା ଙ୍କସ୍ଵାମୀ ରୁଦ୍ର ତାଙ୍କୁ ଏକ ନକଲି ଝିଟିପିଟି ଦେଖାଇ ଡରାଇଦେଉଛନ୍ତି | ଏବଂ ଯାହା ବହୁତ ମଜାଦାର ମଧ୍ୟ ଥିଲା |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *