Breaking News

ଆସିଲା ନୂଆ ଆଇନ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲେ ବନ୍ଦ ଦେଖିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ପୋଲିସ ସିଧା ନୋଟିସ ଦେଉଛି, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣପ –  ର୍ଣ୍ଣଭିଡିଓ ଦେଖୁଛନ୍ତି ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ତାହାଲେ ପୋଲିସ ଆପଣଙ୍କୁ ପାଖକୁ ପଠାଇପରେ ମେସେଜ । ଅନଲାଇନ୍ରେପ ର୍ଣ୍ଣଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକ ଙ୍କ ଉପରେ ପୋଲିସ ରଖିଚି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର । ଦର ର ଅପବ୍ୟବହାର କରି ଲୋକ ମାନେ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ୍ ରେ କଣ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତା ଉପରେ କଡା ନଜର ରଖିଛି ପୋଲିସ୍ । ଆଉ ଫୋନ୍ରେପ ର୍ଣ୍ଣର କୋୖଣସି ବି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କଲେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମେସେଜ ଦଉଚି ପୋଲିସ ।ଆଉ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଯାଉଛି ।

ତେଣୁ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଫୋନ ରେପ – ର୍ଣ୍ଣଭିଡିଓ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ହୋଇ ଯାଉନ୍ତୁ ସାବଧାନ । ନାରୀ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ମହିଳା ଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବାଜ – ଘନ୍ୟଅପ – ରାଧ ରୋକିବାକୁ ଏମିତି ଫଣ୍ଡା ଅପନାଇଛି ଉପ ପୋଲିସ । ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକ ଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍କାନର ରେ ରଖିବାକୁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଗଠନ ହୋଇଛି । ୟୁପି ଓମେନ୍ ପାୱାର ଲାଇନ୍ ୧୦୯୦ ନାମକ ଟିମ୍ ଏହି ଅପରେସନ ସାମିଲ୍ ଥିବା ବେଳେପ – ର୍ଣ୍ଣଭିଡିଓ ସର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ ଫୋନ୍ କୁ ଏକ ଆଲର୍ଟ ମେସେଜ ଆସିବା ଆଉ ତା ପରେ ଘରେ ପହଁଚିବା ସତର୍କ କରାଇ ଯିବ ପୋଲିସ ।

ଜାଣନ୍ତୁପ – ର୍ଣ୍ଣଭିଡିଓ ସର୍ଚ୍ଚ ଖୋଜିଥିଲେ ପୋଲିସ କେମିତି ଦଉଚି ମେସେଜ । ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରେ ଛଅ ଟି ଜିଲ୍ଲା ରେ ଏହି ଅପରେସନ କର ଯାଇଥିଲା ବେଳେ ସେଥିରେ ପୋଲିସ କୁ ସଫଳତା ମିଳିଛି । ଆଉ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହା କୁ ସାରା ରାଜ୍ୟ ରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ୟୁପି ଏଡିଜି ନିରା ରାୱାତ୍ ।ତେବେ ୟୂପି ରେ ପ୍ରତିଦିନ ମହିଳା ଙ୍କ ପ୍ରତିଜଘ ନ୍ୟକାଣ୍ଡ ଘଟୁଛି । ହାଥ- ରସଗ ଣଦୁ ଷ୍କ – ର୍ମଘଟଣାରେ ଦେଶ ର ଛାତି କୁ ଦୋହଲେଇ ଦେଇଥିବା ବେଳେସୈ ତାନ୍ ଙ୍କବର୍ବ ରତା ଦେଖିଥିଲା ଭାରତ ।

ସମ୍ମାନ ଘଟଣା ପାଇଁ ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ର ପରିସର କୁ ଆସିଥିଲା । ଆଉ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ରେ ଏମିତି ବାରମ୍ବାରଲଜ୍ଜା  ଜନକ ଘଟଣା ପାଇଁ ଲଜ୍ଜିତ ହେଉଥିବା ସରକାର ଶେଷ ରେପ  ର୍ଣ୍ଣସର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା କୁ ନୂଆ ପନ୍ଥା ଆପଣାଇଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଭାରତ ସରକାର ଆଗରୁ କିଛିପ- ର୍ଣୱେବସାଇଟ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଥିଲେ ତଥାପିପ – ର୍ଣ୍ଣମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଘଟୁଥିବା ଅପରାଧ ପାଇଁ ଦୟୀ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ । ତେଣୁ ଏ ସବୁ ଭିତରେ ଏବେ ପୋଲିସ ରଖିଛି ନଜର ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଏହି ମୁସଲମାନ ଦେଶରେ ରହିଛି ବିଷ୍ଣଙ୍କ ସବୁଠୁ ବଡ ମୂର୍ତ୍ତୀ , ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ହେଉଛନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ହିନ୍ଦୁ ମାନଙ୍କର ଆସ୍ଥା ଓ ବିଶ୍ୱାସର ପ୍ରତୀକ। ଏହା ସହିତ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *