Breaking News

ଆପଣ ଘରେ କରୁଛନ୍ତି କି ଏପରି ଭୁଲ ତେବେ ହେଇ ଯାଆନ୍ତୁ ସତର୍କ ପଡିପାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅଭିଶାପ

କିଛି ଲୋକ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଟଙ୍କା ରୁହେ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଉନ୍ନତି ହୁଏ ନାହିଁ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ କିଛି ତ୍ରୁଟି ଅଛି ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକୁ ଶୀଘ୍ର ବୁଝିନପାରନ୍ତି ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଆସିପାରେ ବିପଜ୍ଜନକ |

କୁହାଯାଏ ଯେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସେହି ଘରକୁ କେବେ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ ଯେଉଁଠାରେ ଏପରି ତ୍ରୁଟି ଘଟେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଏକ ଛୋଟ ସୂଚନା ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏପରି କୌଣସି ଭୁଲ ଘଟୁଛି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରନ୍ତୁ |

କଳା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରକାରୀ |
ଯେଉଁମାନେ କଳା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଟଙ୍କା ଆସେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେହି ଟଙ୍କାକୁ ଭଲ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଯେଉଁମାନେ କଳା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଭୁଲ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ସେମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କାନ୍ଦନ୍ତି ସେଠାରେ ଥାଇପାରେ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ନାହିଁ |

ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଝଗଡା କରନ୍ତି |
ଯେଉଁ ଘରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ଝଗଡା ହୁଏ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏପରି ଘରେ କେବେବି ରହନ୍ତି ନାହିଁ ସବୁବେଳେ ଅଭାବ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଘର ମୁଣ୍ଡର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସର୍ବଦା ଖରାପ ହୋଇଥାଏ | ଯଦି ତୁମ କିମ୍ବା ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଘରର ଏପରି ତ୍ରୁଟି ଘଟୁଛି ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇବା |
ଯଦି କୌଣସି ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ଗୋଟିଏ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇଥା’ନ୍ତି ତେବେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦେବୀ ସେହି ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହିପରି ଘରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନକାରାତ୍ମକତା ହେତୁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଯଦି ଘରେ ଏପରି ତ୍ରୁଟି ବାରମ୍ବାର ଘଟେ ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହିପରି ଭୁଲରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ, ସର୍ବଦା ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପୂର୍ବରୁ ଉଠ ଏବଂ ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅ ଏବଂ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପାସନାରେ ତୁମର ମନକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କର ଯାହାଫଳରେ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିଥାଏ |

About odisha news

Check Also

ଏହି ୩ଟି ରୋଗ ରୁ ଭଲ କରିଥାଏ ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଆପଣଙ୍କର ଅଛି କି ଏପରି ରୋଗ, ଦେଖି ଦିଅନ୍ତୁ …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଖାଇବା ସ୍ଵସ୍ଥ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ଭଣ୍ଡା ର ସ୍ୱାଦ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମିଠା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.