Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଗୁରୁବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଦିନ ସାରା ଫୁର୍ତ୍ତୀ ରହିବେ ଓ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଓ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଭାରି ମନ କରି ପାରେ -କିନ୍ତୁ ତାହା ଯୋଗୁଁ ଶେଷରେ ଆପଣ ଖେଦ ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳ କିମ୍ବା ବଂଧୁ ଘରକୁ ଆଜି ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଉତ୍ତମ ଦିନ ଅଟେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଅସହଜତା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ଆଣି ପାରେ, କିନ୍ତୁ କେହି ସାଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କ ବିପଦର ସମାଧାନ କରିବାରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ମାନସିକ ଚାପଠୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ସଂଗୀତର ସାହାଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତୁ | କାହାର ବିନା ପରାମର୍ଶରେ ଆଜି କିଛି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୃହ-ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ଅତି ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଅଦରକାରୀ ବିଚାର ମନ ଭିତରେ ଛାଇ ପରି ଲାଗି ରହିବ | ନିଜକୁ ଶାରୀରିକ ବ୍ୟୟାମର ମଜା ନେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ,କାରଣ ଖାଲି ମୁଣ୍ଡ ରାକ୍ଷସର ଘର ଥାଏ | ଆପଣଙ୍କ ଧାନ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ସେବେ ଆସିପାରିବ ଯେବେ ଆପଣ କୌଣସି ବଦଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କମ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଏହା ବେଶୀ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝି ପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଲମ୍ବା ସମୟ ଠୁ ଚାଲୁ ଆସୁଥିବା ରୋଗର ଚିକିଷ୍ୟା ନିଜର ହସ ସହିତ କରନ୍ତୁ, କାରଣ ଏହା ସବୁ ବିପଦର ଉତ୍ତମ ଔଷଧ ଅଟେ | ବହୁତ ଦିନରୁ ଅଟକିଥିବା ଧନ ଶେଷରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ | କଳ୍ପନା ପଛରେ ଗୋଡାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଓ ସତ୍ୟତାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତୁ- ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବେଶୀ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ତାହା ବେଶୀ ଖୁସି ଦବ |

ସିଂହ ରାଶି
ଅସନ୍ତୋଷ ଭାବନାକୁ ନିଜ ଉପରେ ଅବୈଧ ହବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅର୍ଥକୁ ନେଇ କୌଣସି ନିବେଶ କରିବା ଆଗରୁ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ | ଘରର ସଜ-ବାଜ କରିବା ପାଇଁ ଖାଲି ସମୟର ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଠୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ତେଣୁ ଯାହାକୁ ବି ଆପଣ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଆଜି ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଓ ଦିନର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ନିଜର ଶରୀରକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତି ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଘରର କୌଣସି ବଡ ଲୋକ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଛୋଟ ପିଲା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବେ ଓ ମାନଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ଦେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ରସମୟ କଳ୍ପନା ଉପରେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କାରଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛିକି ତାହା ଆଜି ସତ ହୋଇ ଯାଇ ପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି
କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଗତି ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଚାଲୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି ଦେବ | ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବା ଯୋଗୁଁ ସଂଚୟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ | ନିଜର ଅତିଥି ମାନଂକ ସହିତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଏମିତିଆ ବ୍ୟବହାର ନ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦୁଖୀ କରି ପାରେ, ତା ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଦୂରତା ଆଣି ପାରେ |

ବିଛା ରାଶି
ନିଜ ଉର୍ଜାରେ ବୃଦ୍ଧି ଆଣିବା ପାଇଁ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ହୋଇ ରହିବେ , ନଚେତ ଅଯଥା ଅପବ୍ୟୟ ସହିତ ଅର୍ଥ ହାନିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୂରର ବନ୍ଧୁ-ବାନ୍ଧବ ଯେଉଁ ସନ୍ଦେଶର ବହୁତ ସମୟରୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି, ସେଇ ଶୁଭ ଖବର ପୁରା ପରିବାରକୁ ଖୁସିରେ ଭାରି ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଅତୀତର ଭୁଲ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଓ ବିବାଦର କାରଣ ବନିବେ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଏକା ପାଇବେ ଓ ଠିକ ଭୁଲର ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଅର୍ଥକୁ ନେଇ କୌଣସି ନିବେଶ କରିବା ଆଗରୁ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ | ପିଲା ମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସାରିବାରେ ସହଯୋଗ ଦେବେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ନିଜକୁ ସମୟ ଦେଇ ପାରିବେନି ତେଣୁ ନିଜ ପାଇଁ ଟିକେ ସମୟ କାଢନ୍ତୁ ଓ ନିଜକୁ ଖୁସି ଦେବା ପରି କାମ କରନ୍ତୁ | ନିଜକୁ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ | ଋଣ ନେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଋଣ ସୁଝିପାରେ | ଘରକୁ ସଜେଇବା ଛଡ଼ା ନିଜ ପିଲା ମାନଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ବି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିଲାଙ୍କ ବିନା ଘର ଆତ୍ମା ବିନା ଶରୀର ପରି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଓ ଆଶା ଉପରେ ଦରର ଛାଇ ପଡ଼ି ପାରେ | ଏହାର ସାମନା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆଜି ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟାପାରରେ ବହୁତ ଧାନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଧାନଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଦିନଟା କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଅତୀ ଉତ୍ତମ ରହିବ, କାରଣ ଚିର ଦିନ ପାଇଁ ଯୌବନ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବାର ରହସ୍ୟ ଏହା ହି | କୌଣସି ନୂଆ ଚମତ୍କାରୀ ବିଚାର ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରି ପାରେ | ଯେଉଁ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରଖନ୍ତି,ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର କଥା ବୁଝେଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ବିଶେଷ କରିକି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.