Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୧ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିଦୃଢ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ରୁଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରି ଆସୁଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣାଯିବ | ଆଜି ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରତିଭା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବଢିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଏକ ଯୁକ୍ତି ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଜରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ୱେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସ୍କିମ୍ ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହାକି ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅସୁବିଧା ଆଣିଦେଇଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ହତାଶ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଆପଣଙ୍କ ହଠାତ୍ ସଫଳତା ପାଇ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ଆଣିଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଘର ଦ୍ୱାରରୁ ବୁଲୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ତେଲିଆ-ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ | ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶିକ୍ଷକଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଫଳରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭାଇମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଭଲ ଦିନ କଟିବ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମେ ସବୁ ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଆସିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.