Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ଓ ଅପରାଜିତା (Uttam Mohanty) ଘରେ ରହି କଣ କରୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆଜି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ବହୁତ ଆଗ କୁ ଯାଇଥାଏ ତାହେଲେ ଅପରାଜିତା ଙ୍କ ଭଳି ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଳାକାର ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ଜେଜେମା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା କଥା କହିବା ମାନେ ସେ ଯେବେ ବିବାହ କରି ନଥିଲେ , ସେତେବେଳେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି । ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହିତ ଅପରାଜିତା ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ ।

ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ଅପରାଜିତା ଓ ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ଯୋଡି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଥିଲା ଓ ଏହି ଯୋଡି କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ତାହେଲେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଓ ଅଭିନୟ କରୁ କରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।


ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅପରାଜିତା ତାଙ୍କ ନାତି ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେଣି ଓ ନାତି ସହ ମଧ୍ୟ ଖେଳୁଥିବା ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଅପରାଜିତା ଆମ୍ବ ରସ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ସହ ଏକାଠି ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.