Breaking News

ଓଡିଶାର ଏହି ନାମୀଦାମୀ କଳାକାର ମାନେ କରୋନା ରେ ମୃ- ତ୍ୟୁ -ବରଣ କରିଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ କରୋନା ର ପ୍ରଥମ ଲହର ଓ ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ରେ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିବା ଆମ ସମସ୍ତ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କୁ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହି କରୋନା ଆମର ସବୁ ସୁଖ ଛଡାଇ ନେଇ ବହୁତ ଗୁଡାଏ ଦୁଃଖ ଛାଡି ଦେଇଛି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା –

ଅଜିତ ଦାସ – ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଅଜିତ ଦାସ ଙ୍କୁ ସେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା । ସେ ପୁରୁଣା କାଳ ରୁ ହିରୋ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁଗ ରେ ବାପା,ଜେଜେ ବାପା ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ଗତ ବର୍ଷ ଅଜିତ ଦାସ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ଓ ମୃତ୍ଯୁ ବେଳ କୁ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ।


ବିଜୟ ମହାନ୍ତି – ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଷୟ ରେ ଅବଗତ ଥିବେ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ ବର୍ଷ ବିଜଯ ମହାନ୍ତି କରୋନା ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହୃଦଜନିତ ରୋଗ ଥିଲା । ସେ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥା ରେ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ।


ରବି ମିଶ୍ର – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ରବି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ସେ ହେ ପ୍ରଭୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ନିଜ ଅଭିନୟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ବେଶ ହସାଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ସେ ଗତ ବର୍ଷ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ।


ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ନାମ ଟି କୁ କିଏ ବା ନ ଜାଣେ ସେ ପିପିଲି ବିଧାୟକ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କଥାଶୈଳୀ ପାଇଁ ସେ ସବୁଠି ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଗତ ବର୍ଷ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ।

ତପୁ ମିଶ୍ର – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ଓ ସଂକ୍ରମିତ ହବା ପରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା ଓ ସେଠାରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ସୁଧାର ନ ଆସିବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ସମ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଆହୁତି ଉତ୍ତମ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କୋଲକାତା,ଚେନ୍ନାଇ ନେବେ ବୋଲି ଯୋଜନା କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଚକିତ୍ସଧିନ ଅବସ୍ଥା ରେ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମାମଲା , ବର୍ଷା (Varsha) ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ସମାଧାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ କାରଣ ବର୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *