Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋ -ଲ କରାଯାଉଥିବା ବିବାଦକୁ ନେଇ କଣ କହିଲେ ଭୂମିକା (Bhoomika)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କୁ ଯଉଁଭଳି ଭାବେ ଟ୍ରୋଲ କରା ଯାଉଛି ତାହା ଏକ ନିନ୍ଦନୀୟ କଥା ଅଟେ , ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟମୟ ପ୍ରଶ୍ନ କୁ ନେଇ ତାର ଅଲଗା ଅର୍ଥ କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥାଆନ୍ତି । ତାହେଲେ ଏହାକୁ ନେଇ କଣ କହୁଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକା ଦାସ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଭୂମିକା ଦାସ ଙ୍କୁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିବାର ଓ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ ।

ସେ ରୁମକୁ ଝୁମୁନା ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଛୋଟ ବେଳୁ ସେ ଲୋକ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ବଡ଼ ହେଲା ପରେ ସେ ତୁ ମୋ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରି ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ମଧ୍ୟ ସୁପର୍ ହିଟ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଓଡ଼ିଶା ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଆଉ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇ ସେ ଉଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଏହି ତରଳ କୁ ନେଇ ଭୂମିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଗରୁ ଏହି ଭଳି ଜିନିଷ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ନଥିଲା ଓ ଏହା କେବଳ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ରେ ଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କପି କରି ନିଜେ ଭାଇରାଲ ହବା ପାଇଁ ଏହିଭଳି କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ଉଚିତ କାମ ନୁହେଁ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ସମସ୍ତ କଳାକାର ମାନ ଙ୍କୁ ଖ ରା ପ କ -ଥା କହିଥାଆନ୍ତି ସେ ଲାଇଭ ଆସିଥିବା ସମୟ ରେ ହଉ ବା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ହଉ କିଛି ଫରକ ପଡିବାଣୀ କାରଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅପେକ୍ଷା ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରି ଥାଆନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଅଭିନେତା ମାନନ ଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଇଙ୍ଗିତ କରିବା,ଖରାପ ଭା ଷା ରେ ଗା ଳି କରିବା ଏଗୁଡିକ ଉଚିତ କା ମ ନୁହେଁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ଗୁନଗୁନ (Gungun) ଙ୍କ ହଳଦୀ ରସମର ଫୁଲ ଭିଡିଓ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *