Breaking News

ଓଡିଶାର ନାମୀ ଦାମୀ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଜାଣନ୍ତୁ, କିଏ ମାଟ୍ରିକ ଫେଲ ? Ollywood News

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣି ଥିବେ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିବାର , ତାହେଲେ ବର୍ଷା ପିଜି କରିଛନ୍ତି , ଶୈଳବାଲା ଓମେନ୍ସ କଲେଜ,କଟକ ରେ ।


ପ୍ରିୟା ଚୌଧୁରୀ- ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ । ତାହେଲେ ପ୍ରିୟା ଉକ୍ତଲ ୟୁନିଭରସିଟି ରୁ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି ।


ଅର୍ଚିତା ସାହୁ – ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଅର୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କୁ , ସେ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ହଉଛି ବି. ଟେକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି କିଟ ୟୁନିଭରସିଟି ରେ ।


ରିୟା ଦେ – ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ରିୟା ଦେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି ବାଲେଶ୍ବର କଲେଜ ରେ ।


ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ସେ ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତି ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ସେ ଇଂଗ୍ଲିଶ ହନର୍ସ ରେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି , ଭାରତ ନାଟ୍ୟମ ରେ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ କରିଛନ୍ତି ।


ଲିପ୍ଶା ମିଶ୍ର – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପ୍ଶା ଙ୍କୁ ବହୁ ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ର ଦେଖୁଥିବେ । ତାହେଲେ ଲିପ୍ଶା ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି ବିଜେବି ଅଟୋନମସ କଲେଜ ରୁ ।


ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ରେଭେନ୍ସା ୟୁନିଭରସିଟି ରେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି ।


ଶୀତଳ ପାତ୍ର – ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଶୀତଳ ପାତ୍ର ବିଜେବି ଅଟୋନମସ କଲେଜ ରୁ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି ।


ଭୂମିକା ଦାସ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକା ଦାସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପାଠପଢା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମାମଲା , ବର୍ଷା (Varsha) ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ସମାଧାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ କାରଣ ବର୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *