Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଏହି କାରଣରୁ ଗୁଗୁଲ କୁ ଦୋଷ ଦେଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁନିଆ ହଉଛି ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସତେ ଯେମିତି ବିନା ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ଆମେ ବଞ୍ଚିବା ଟା ଅସମ୍ଭବ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆ କୁ ବହୁତ ଆଗ ନେଇଛି ବହୁ ଗୁଡିଏ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଆପ ଓ ସାଇଟ । ଏହି ସାଇଟ ଆପ ରୁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଉପରେ ରହିଛି ଗୁଗୁଳି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗୁଗୁଲ ବହୁତ କମ ସମୟ ରେ ବେଶ ଅଧିକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହାସଲ କରି ପାରିଥିଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହାର ବିଶେଶ୍ଵତ କହିଲେ ଏହା ଗ୍ରାହକ ଙ୍କ ଡାଟା କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିଥାଏ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହାରି ମାଧ୍ୟମ ରେ ଲୋକ ମାନେ ସବୁ ଅସୁବିଧା ର ସୁବିଧା ପାଇଥାନ୍ତି , ଯେମିତି କି କୌଣଶୀ ଜିନିଷ ବିଷୟ ରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା , ଯଦି କୌଣଶୀ ଲୋକ କୌଣଶୀ ବାଟ ଭୁଲି ଯାଆନ୍ତି ତାହେଲେ ସେମାନେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ମାଧ୍ୟମ ରେ ସଠିକ ସ୍ଥାନ କୁ ଯାଇଥାଆନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଖବର ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ଜଣେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର କିଛି ଭୁଲ ବଶତଃ ଯୋଗୁ ଗୁଗୁଲ କୁ ଦାୟୀ ଦେଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗୋଟେ କଣ୍ଟେନର କଲିକତା ରୁ ସୁରାଟ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ଥ ହୋଇଛି । ରାସ୍ତା ର ସୁରକ୍ଷା ବାଡ଼ ରେ ପିଟିହେଲା କଣ୍ଟେନର । ଅଳ୍ପ କେ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଛନ୍ତି ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲ୍ପର । ହଁବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ହବା ର କାରଣ ହଉଛି ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ର ଭୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି ।


ଏହି ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ରାସ୍ତା ଯିବା ସମୟ ରେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ର ସହାୟକ ରେ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାପ ର ଭୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଯୋଗୁ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ଥ ହୋଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି କଥା ଟି ସେହି ଯୁବକ ଜଣକ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ କୁ ଦେଖାଇ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ଭୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ନବୀନ ସରକାର ମହିଳା ସ୍ଵୟଂ ସାହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ବଡ ଉପହାର, ଯଦି ଆପଣ ମିଶନ ଶକ୍ତି ରେ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଏହି ସୁବିଧା ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଏସଏଚଜି ଗ୍ରୁପ ଏକ ବଡ ଖବର, ବନ୍ଧୁ ପୂର୍ବ ରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *