Breaking News

ବଡ ଖବର – ଏଥର ଓଡିଶା ପୋଲିସରେ କିନ୍ନର ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଚାକିରି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜ୍ୟ ରେ ଥିବା କିନ୍ନର ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ର ଖବର , ହଁବନ୍ଧୁ ଜୁନ ୧୨ ତାରିଖ ଶନିବାର ଦିନ ଦିନ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କିନ୍ନର ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମ ପ୍ରିୟ ସରକାର ଘୋଷଣା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଣିକି ପୋଲିସ ଚାକିରି କରି ପାରିବେ କିନ୍ନର ମାନେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏହା ବଡ ଖବର କିନ୍ନର ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ । କିନ୍ନର ମାନେ ଏଣିକି ପୋଲିସ ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଆଗରୁ ସାଧାରଣ ବର୍ଗ ର ଲୋକ ମାନେ ପୋଲିସ ରେ ଆବେଦନ କରି ଥାଆନ୍ତି ଠିକ ସେହିଭଳି କିନ୍ନର ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଠୁ ବଡ ଖବର ଯେ ଏହା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଘୋଷଣା ହବା ସହିତ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଏସଆଇ ପଦବୀ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏସଆଇ ପଦବୀ ୪୭୭ ଟି ପଦବୀ ବାହାରିଥିବା ସମୟ ରେ ୨୪୪ ଟି କନେଷ୍ଟବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏଥିରେ କିନ୍ନର ବା ତୃତୀୟ ଲିଙ୍ଗ ଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ସୁଯୋଗ ।

ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କ ଏପରି ନିଷ୍ପତି କୁ ବିଭିନ୍ନ କିନ୍ନର ସଂଘ ପକ୍ଷ ରୁ ସ୍ବାଗତ କରା ଯାଇଛି ଓ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି କିନ୍ନର ନେତ୍ରୀ ମୀରା ପରିଡା ।। ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସୁଛି ୨ଟି ବଡ ଲଘୁଚାପ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କରିଲା ସତର୍କ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବ ଖବର ଯେ 11 ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *