Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲ୍ଲିକ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅଭିଷେକ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ସକ୍ଷମ ଅନୁଯାୟୀ ସେ କିଛି ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି , ସହଯୋଗ କରିବା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ କିଛି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ ମହାପତ୍ର ବିଷୟ ରେ କିଛି କହିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କଣ କହିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଅଭିଷେକ ନାମକ ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ବିବାହ ର କିଛି ଦିନ ଖୁସି ରେ ବିତବା ପରେ , ଏହି ଖୁସି ରେ ପଶି ଯାଇଥିଲା କରୋନା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଅଭିଷେକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଠାରୁ ଚିକିତ୍ସା ହବା ଦ୍ବାରା କିଛି ଫାଇଦା ହୋଇ ନଥିଲା କାରଣ ତାଙ୍କର ନିମୋନିଆ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହବା ଋ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏକମୋ ମେଶିନ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖ ର ଖବର ଯେ ଏହି ମେଶିନ ଟି ଆମ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ କୋଲକାତା ହସ୍ପିଟାଲ କୁ ଶିଫ୍ଟ କରା ଯାଇଥିଲା ।

ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହବ ଓ ତାଙ୍କ ପାଖ ରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ଯୋଗାଡ଼ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ସେଥିପାଇଁ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ଧର୍ମ ପତ୍ନୀ ମୌଶୁମି ଓଡ଼ିଶା ବାସୀ ଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତି ସାହାର୍ଯ୍ୟ ର ହାତ ବଢାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ସହଯୋଗ ର ନିବେଦନ କଥା ଝିଲ୍ଲିକ ଶୁଣିବା ପରେ କିଛି ଅର୍ଥ ରାଶି ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରି କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଅର୍ଥ ରାଶି ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ , କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ମାନେ ଭଗବାନ ନିକଟ ରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ ଯେ ଯେମିତି ଅଭିଷେକ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଫେରି ଆସିବେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.