Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଅନୁଭବଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହି ବି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ବର୍ଷା (Varsha)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ କୁଇନି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ କିଛି ବିବାଦ ରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଭୟ କୋର୍ଟ ର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଆହେଲେ ବର୍ଷା ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଠୁ ଅଲଗା ଥିବା ସତ୍ବେ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଏହି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ଟି କୁ କେମିତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ ବର୍ଷ ଠାରୁ ଅନିଭାବ ଓ ବର୍ଷା ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି ଓ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟ ର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ କରି ନାହାଁନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ସମୟ ରେ ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହବା ପାଇଁ ରହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ କଣ ହଉଛି ତାହା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଜଣା ପଡିଯିବ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏତେ କିଛି ହବା ସତ୍ବେ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ଟି କୁ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ଦିନ ଯେମିତି ଆମ ଓଡିଆ ବିବାହିତ ସଧବା ନାରୀ ମାନେ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ପୂଜା ଓ ଉପବାସ କରନ୍ତି ଠିକ ସେହିଭଳି ବର୍ଷା ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣା ପଡାଯିବ କି ଏହି ଏକାଠି ରହିବେ ନା ଅଲଗା , କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୁଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଏକାଠି ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ଓ ପୁଣି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଫେରି ଆସନ୍ତୁ ବୋଲି ଦର୍ଶକ ମାନେ ଠାକୁର ନିକଟ ରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମାମଲା , ବର୍ଷା (Varsha) ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ସମାଧାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ କାରଣ ବର୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *