Breaking News

ତାରା ଆଖିର ତାରିଣୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ଖୁଡୀଙ୍କ (Ranjita) ଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ବେଶ୍ ଲୋକ ପ୍ରୀୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଗୁଡ଼ିକ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ସଂଧ୍ୟା ହେଲେ ମାତ୍ର କେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଟିଭି ନିକଟ ରେ ବସି ପଡନ୍ତି ଧାରାବାହିକ ଗୁଡ଼ିକ ଦେଖିବା ପାଇଁ । ସେମିତି ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ଧାରାବାହିକ ଟି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ କହୁଛୁ ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ରେ ଅଭିନୟ ତନୁଜା ଖୁଡି ବିଷୟ ରେ ।

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତନୁଜା ଖୁଡି ଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ଓ ପରିବାର ବିଷୟ ରେ । ତନୁଜା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ରଞ୍ଜିତା ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସେ ପ୍ରଥମେ ରଜ କ୍ୱିନୀ ରେ ୱିନର ହୋଇ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ । ତନୁଜା ବା ରଞ୍ଜିତା ପ୍ରଥମେ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଆଉ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ । ରଞ୍ଜିତା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲା । ତା ପରେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହୋଇ ଏଥିରେ ଆଉ ଏକ ଧାରାବାହିକ ସଂଯୋଗ କରାଯାଇଛି ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତନୁଜା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତନୁଜା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଓ ତାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ତନୁଜା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ତନୁଜା ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତନୁଜା ଙ୍କ ଭଉଣୀ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବାପ ଘର୍ କୁ ଆସିଛନ୍ତି । ତନୁଜା ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *