Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବାହାଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ପାଳନ କରିଲେ ଜାଙ୍କଲିନ (Janklin)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାଙ୍କଳିନୀ ଗତ କିଛି ଦିନତଳେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାଙ୍କଳିନୀ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ବହୁତ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାଙ୍କଳିନୀ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କେମିତି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଜାଣିବା ।


ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଳିନୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଘରେ ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଳିନୀ ଙ୍କ ସହ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ କୌଣଶୀ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଇ ନଥିଲେ କାରଣ କରୋନା ର ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ମାତ୍ର ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଳିନୀ ତାଙ୍କ ରିଶେପେସନ ପାର୍ଟି ଦେବେ ଯତେବେଳେ କରୋନା କମିଯିବ । ସେ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରି ତାଙ୍କ ରିଶେପେସନ ପାର୍ଟି ଦେବେ ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ଓଡିଆ ଯେମିତି ଆମ ଓଡ଼ିଶା ରେ ବିବାହିତ ନାରୀ ମାନେ ନୂଆ ଶାଢୀ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଫଳମୂଳ ନେଇ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଥାଆନ୍ତି ଓ ସ୍ବାମୀ ର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ଉପବାସ କରିଥାନ୍ତି ଠିକ ସେହିଭଳି ଏକ ନୂଆ ଶାଢୀ ଓ ଫଳ ନେଇ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *