Breaking News

ତରଙ୍ଗ ଟିଭିର Heroine ମାନଙ୍କର ପକୃତ ନାମ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ । ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ର ଦିଆ ଯାଇଥିବା ନାମ କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ରିଅଲ ନାମ କଣ୍ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତାହାଲେ ଆଜି ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ।

ରାଧିକା – ଦର୍ଶକ ବାନ୍ଧି ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ରାଧିକା ଙ୍କୁ ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ରାଧିକା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଘର ହେଉଛି ମିତାଲି ।

ଉର୍ବି – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ଉର୍ଵିି ଙ୍କୁ ସିନ୍ଦୂର ର ଅଧିକାର । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଉର୍ବି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସୁଚିତ୍ରା ସ୍ୱାଇଁ ।

ନିକି – ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ନିକି ଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ ସିନ୍ଦୂର ର ଅଧିକାର ଧାରାବାହିକ ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଆରବ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ରିମା ।

ତାରା – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାରା ଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ । ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ତାରିଣୀ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ତାରା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଅସୀମା ପତି ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ପ୍ରିୟଙ୍କା ରଥ । ତାହେଲେ ସେ କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଇତି – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ଇତି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଇତି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ନିଲାକ୍ଷି ପାତ୍ର ।


ତାରିଣୀ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ତାରିଣୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସୁମନ ପଟ୍ଟନାୟକ ।


ରୁଦ୍ରି – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରୁଦ୍ରି ଙ୍କୁ । ସେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହିକ ମାୟା ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ମାୟା ଧାରାବାହିକ ଟି ବେଶ୍ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛି । ତାହେଲେ ରୁଦ୍ରି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଜାସ୍ମିନ ବା ରାନୁ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *