Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଜୁଇରୁ ଉଠିପଡିଲା ଶବ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଜୁଇ ରୁ ଉଠିଲା ଶବ , ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଅସ୍କରଜ ହୋଇଯିବେ । ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଖବର ଟି ହେଲା ଯେ ଖଇ କୋଉଡି ବିଞ୍ଚି ବିଞ୍ଚି ଶବ କୁ କୋକେଇ ରେ ନିଆଗଲା ମଶାଣି କୁ ଓ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ କାଠ ଖଞ୍ଜା ହେଲା । କାନ୍ଦ ବୋବାଳି ରେ ଶବ କୁ ଜୁଇ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଅଗ୍ନି ସଂଯୋଗ କରାଗଲା । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଯାହା ବି କିଛି ଘଟିଲା ସମସ୍ତ ଙ୍କ ର ଛାତି ଥରାଇ ଦେଲା ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ନିଆଁ ସଂଯୋଗ କରୁ କରୁ ଶବ ହଠାତ ଜୁଇ ରୁ ଉଠି ପଡି ବସି ଗଲା ଓ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାକୁ ତଲକୁ ଓଳାହି ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ପୁଣି ଅଚେତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ ମେଡ଼ିକାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଠାର ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ଯୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଓ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବେଳେ ବେଳେ ଏହିଭଳି ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଟି ସମଗ୍ର ସୁକିନ୍ଦା ଅଞ୍ଚଳ ରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସୁକିନ୍ଦା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବତଣ୍ଡା ଗ୍ରାମ ରେ ବସିଆ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କ ପୁଅ ନୀଳ ମଣି ପ୍ରଧାନ , ଶନି ବାର ଦିନ ସକାଳୁ ପେଟେ ମଦ ପିଇଥିଲେ । ସେ ନିଶାଗ୍ରସ୍ଥ ଅବସ୍ଥା ରେ ଜଣକ ପିନ୍ଧା ରେ ସୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ ଓ ଅପରାହ୍ନ ୩:୦୦ ଟା ରେ ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ରେ ତାଙ୍କୁ ସୁକିନ୍ଦା ଗୋଷ୍ଟି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର କୁ ନେଇଥିଲେ ଓ ଡକ୍ଟର ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଡକ୍ଟର ଙ୍କ ଏହି କଥା ନ ଶୁଣି ସେ ଆଉ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲ ର ନାମ କହି ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ ଓ ନିଜ ଗାଁ ଶ୍ମଶାନ କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ଶବ ଶକ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଯୁବକ ଅଗ୍ନି ସଂଯୋଗ କରିବା ସମୟ ରେ ଜୁଇ ରୁ ଉଠି ପଡି ବସିଥିଲେ ଓ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲେ ଓ ସେ ହସ୍ପିଟାଲ ର ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ଯୁ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲ କୁ ନେଇଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ଡକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ଯୁ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ତ ପରେ ଯାଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଶବ ସତ୍କାର କରିଥିଲେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ଗାଁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି କଲେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମ କରିବା ସମୟରେ ଧରି ନେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ। ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଯାହା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.