Breaking News

ବଡ ଖବର – ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ (Tapu Mishra) ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର , ସାହାର୍ଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ସୋନୁ ସୁଦ!

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମନ ନିଶ୍ଚୟ ଓଡିଆ ଗାୟିକା ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ତାହେଲେ ସେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସହାୟ ର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି କରୋନା ସମୟ ର ଦେବ ଦୁତ ସୋନୁ ଶୁଦ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ କଣ ସହାୟ କରିଛନ୍ତି ସୋନୁଶୁଦ ଜାଣିବା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତପୁ ମିଶ୍ର କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବେଶୀ ଗୁରୁତର ହବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ମେ 20 ତାରିଖ ଦିନ କଟକ ର ଏଲ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରା ଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଠୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ରେ ସୁଧାର ଆସି ନଥିଲା , ସେଥିପାଇଁ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଘନିଷ୍ଟ ସଙ୍ଗ ଗୀତା ଦାସ ସୋନୁ ଶୁଦ ଟ୍ଵିଟ କରି କହିଥିଲେ ତପୁ ମିଶ୍ର ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଜଣେ ବଡ କଳାକାର କିନ୍ତୁ ସେ କରୋନା ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଅଛି ସେଥିପାଇଁ 2 ଡିଜି ଭ୍ୟକ୍ସିନି ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ସୋନୁ ଶୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସହାୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆଶା କରା ଯାଉଛି ଯେ ସୋନୁ ଶୁଦ ଙ୍କ ସହାୟ ରେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯିବେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ବାପା ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତପୁ ମିଶ୍ର କଟକ ର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହି ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟ ର ସମୟ । ଆମେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ନିକଟ ରେ ପାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭଲ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *