Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଏବେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଓଡିଆ ଗାୟିକା ତପୁ ମିଶ୍ର (Tapu Mishra)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ଵ ପୂର୍ଣ କଥା ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଗତ ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ତପୁ ମିଶ୍ର ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଚିକିସଚୟ କରା ଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଗତ କାଲି ତାଙ୍କ ଦେହ ଅଧିକ ଗୁରୁତର ହବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ହସ୍ପିଟାଲ କୁ ନିଆଯାଇଛି ଓ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି ।

ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଡକ୍ଟର ଓ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର କିଛି ଆସ୍ଵାସ୍ଥି ଭଳି ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ତପୁ ମିଶ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସ୍ଥିର ରହିଛି ଓ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ନମ୍ବର 1 ଗାୟିକା ହେଉଛନ୍ତି ତପୁ ମିଶ୍ର ଓ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଗୀତ କୁ ଓଡ଼ିଶା ବାସୀ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରି ଥାଆନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ ବର୍ଷ ତପୁ ମିଶ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଓ ତପୁ ମିଶ୍ର ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘର କୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ସମସ୍ତ କଳାକାର ଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରି ତାଙ୍କ ଭୋଜି ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ବାପା କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ଏହା ପାରେ ତପୁ ମିଶ୍ର ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।।


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.