Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଶେଷରେ ଭୂମି (Debasmita) ଜୟଙ୍କ (Rishi) ସହ ସମ୍ପର୍କଙ୍କୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି ଜୟ ଓ ଭୂମି । ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହଉଥିବା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ତୋ ପାଇଁ ମୁଁ ରେ । ତାହେଲେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଏମାନେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ଭୂମି ଜୟ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ କଣ କହିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ତୋ ପାଇଁ ମୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜୟ ଙ୍କ ସହିତ ଭୂମି ପ୍ରଥମେ ନଜର ଆସିଥିଲେ , ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି କୁ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଯାହା ଫଳ ରେ କି ଏହି ଧାରାବାହିକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ସେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସାରା ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ଜୟ ଓ ଭୂମି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ କଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ତାହେଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯେ ଜୟ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ରିଷି ଓ ଭୂମି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ଦେବସ୍ମିତା । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଦେବସ୍ମିତା ୨୦୧୪ ମସିହା ର ରଜ ରାଣୀ ହୋଇଥିଲେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ୨୦୧୪ ରେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ରିଆଲିଟି ଶୋ ରଜ କୁଇନି ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ ।

ସେ ବିଜେତା ହବା ପରେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ଧାରାବାହିକ ଜଗତ କୁ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗୋଟେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ଦେବସ୍ମିତା ଙ୍କୁ ପଚରା ଯାଇଥିଲା ଯେ ତମର ଓ ଜୟ ଭିତରେ ସମ୍ପର୍କ କଣ ରହିଛି , ତାହେଲେ ଏହାର ଉତ୍ତର ରଖି ଦେବସ୍ମିତା କହିଥିଲେ ଯେ ଜୟ ହେଉଛି ମୋ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଓ ସେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ଭଳି ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏମିତି କିଛି କଥା କହିଥିଲେ ଓ ସେହି କଥା ରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ଭୂମି ଜୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.