Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ନୂଆ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ରାଧିକା (Mitali) ଗାଁ ରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପାନ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଲକ ଡାଉନ ରେ ସାଧାରଣ ମଣିଷ ଠୁ ଧରିକି ବଡ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ମଣିଷ ଓ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ବହୁତ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ସମସ୍ତ ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ଅଛି । ବନ୍ଦ ହବା ଯୋଗୁ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜ ନିଜ ଗାଁ କୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ଠିକ ସେହିଭଳି ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ନିଜ ଗାଁ କୁ ଆସିଛନ୍ତି ,ତାହେଲେ ଗାଁ ରେ ରହି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ରାଧିକା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ସବୁଦିନ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନୂଆ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ଟି ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ରାଧିକା ଙ୍କ ଅଭିନୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ରାଧିକା ଏହି ଧାରାବାହିକ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ରାଧିକା ତାଙ୍କ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ଙ୍କ ଘରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଜଣେ ହାଉଛଣି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ତାପଶ ସର୍ଘରୀୟା ।

ତାପଶଙ୍କ ଯୋଗୁ ରାଧିକା ଆଜି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତମାନ ରାଧିକା ତାଙ୍କ ଗାଁ ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ସେଠାରେ ରହି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ସହ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାହେଲେ ରାଧିକା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ମିତାଲି ସର୍ଘାରିଆ ଓ ତାଙ୍କର ବର୍ତମାନ ର ବୟସ ହେଉଛି ୨୧ ବର୍ଷ । ସେ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର ର ରମାଦେବୀ କଲେଜ ରେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *