Breaking News

ତାରିଣୀ ଆଖିର ତାରା ସିରିଏଲର ହିରୋ ତୁଷାରଙ୍କ (Spalin Mishra) ପରିବାର ଫଟୋ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଜଣେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟ ରେ । ଯେଉଁ ଅଭିନେତା କି ବହୁ କମ ଦିନ ର ଅଭିନୟ ରେ ସେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଅଭିନେତା ତୁଷାର ଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନୂଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ।

ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତୁଷାର ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ , ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଜି ସାର୍ଥକ ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ରହିଛି ରହିବି ତୋର ପାଇଁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତୁଷାର ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । ତାଙ୍କ ଏହି ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ରହିଛି ରହିବି ତୋରି ପାଇଁ ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲା ଓ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ତୁଷାର ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସପ୍ଲିନ ମିଶ୍ର । ସେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ସେ ତାଙ୍କ ବାପା,ମା ଓ ଏକ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଘର୍ ହେଉଛି ଯାଜପୁର କିନ୍ତୁ ସେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ପାଇଁ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *