Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଜାଙ୍କଲିନ (Janklin) ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଦିନ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ କେମିତି ମଜା କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କାଲି ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଆଗ ଧାଡ଼ି ର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଟି କେମିତି କଟିଲା ଜାଣିବା ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମେ କେଉଁ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହୁଛୁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହଉଛନ୍ତି ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଯାଙ୍କଲିନୀ । ଗତ କାଲି ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ଘରେ କେବଳ ଉଭୟ ଉଭୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ହେବା ଯୋଗୁ କୌଣଷି ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ବିବାହ ଘରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରି ନାହାଁନ୍ତି । ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁ କରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଜି ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହିକ ମୋ ଜେଜେମା ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଠୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଥିଲା ।

ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇ ଯାଇଛି ଓ ବିବାହ ପରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ରେ ଥିବା ର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.