Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାଙ୍କଲିନ୍ (Janklin Parida) ପ୍ରଥମ ଦିନ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି କାଟିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯାଙ୍କଳିନ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । ସେ ଗତ କାଲି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ଯାଙ୍କଳିନ ବିବାହ ପରେ ଶାଶୁ ଘରେ ପ୍ରଥମ ଦିନ କେମିତି କାଟିଲେ ଯାଙ୍କଳିନି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଜାଙ୍କଳିନି ହେଉଛନ୍ତି ୨୦୧୬ ର ରଜ ରାଣୀ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଜି ସାର୍ଥକ ରିଆଳିଟି ଶୋ ରଜ କୁଇନୀ ରେ ୨୦୧୬ ରେ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ ।

ତା ପରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ , ଯେଉଁ ଧାରାବାହିକ ଟି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲା ଓ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବୁଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଟିଭି ନିକଟ ରେ ବସି ପଡନ୍ତି ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ , ଏହି ଧାରାବାହିକ ଜି ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହିକ ମୋ ଜେଜେମା । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଦେଖିଥିବେ ଯାଙ୍କଳିନ କୁ ରିୟା ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ର ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେଶ୍ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯିବାରୁ ଆଉ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ରେ ଦେଖିଥିବେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଗତ କାଲି ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଛନ୍ତି । ବିବାହ ର ପ୍ରଥମ ଦିନ ପରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ଠିରେ ଯାଙ୍କଳିନୀ ଓ ଅରବିନ୍ଦ ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଯାଙ୍କଲିନ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ବେଶ୍ ଖୁସି ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *