Breaking News

ବାହାଘର ର ଫୁଲ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ ଜାକଲିନ ଓ ଅରବିନ୍ଦ (Janklin Arbind)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ , ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସଋ ଯାଇଛି ବାହାଘର । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛି ଓ ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଭଳି ସମସ୍ତ ବିଷୟ ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଆଗ ଧାଡ଼ି ର ହିରୋଇନ ଜାଙ୍କଳିନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ,

ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଜାଣିବା , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଜାଙ୍କଳିନୀ କୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଏକ ରିଆଲିଟି ଶୋ ଯାହାର ନାମ ହଉଛି ରଜ କୁଇନ , ଏହି ଶୋ ରେ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ । ତାପରେ ସେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହିକ ମୋ ଜେଜେମା ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ଓ ଅଭିନୟ କରୁ କରୁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ ।

 

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାଙ୍କଳିନୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି , ତାହାଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ମନ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିବ ଯେ ଯେ ଜାଙ୍କଳିନୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ତାହେଲେ ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କଲେ , ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଜାଙ୍କଳିନୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ,ଗତ କଲି ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ଘର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଲାଇକ ଓ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *