Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ହାସ୍ୟଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା (Sumana Maharana) କିପରି ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟ ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓଡ଼ିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରହି ଲାଇଭ ଆସିଥିଲେ । ତାହେଲେ କଣ୍ ସୁମନ ଙ୍କ ର ଆଗକୁ କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବା ଧାରାବାହିକ ଆସୁଛି କି ନା ଆଉ କଣ ରହିଛି ରହସ୍ୟ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୁମନ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ କଳାକାର ବା କମିଡିଆନ ଭାବେ ପରିଚିତ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସୁମନ ଙ୍କ ଖାସ୍ ବିଷୟ ହେଲା ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ମାତ୍ର ୩ ଫୁଟ । ସେ ପ୍ରଥମେ ଆମ୍ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ କଣ୍ଢେଇ ଆଖିରେ ଲୁହ ଚଳିଚିତ୍ର ରେ ସେହି ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିବା ସହିତ ସୁମନ ଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଓ ସେହି ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୁମନ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଟି ରେ ସୁମନ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିଛି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ଯେ ଏହି ସୁଟିଂ କେଉଥି ପାଇଁ ହଉଛି କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଜଣା ପଡ଼ିଯିବ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲୋକ ଲୋଚନ କୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.