Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ତାରିଣୀ (Lipi) ସିରିଏଲ ଛାଡିବା ପରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି? ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କେମିତି ବିତୁଛି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଲିପି ତାଙ୍କ ବିବାହ ନେଇ କଣ କହିଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲିପି କଣ କରୁଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ତାରା ତାରିଣୀ ର ଲିପି ଧାରାବାହିକ ଟି ଛାଡ଼ିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତାରା ତାରେଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ । ଲିପି ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ତାରା ତାରେଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ବେଶ୍ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହୋଇ ପାରିଥିଲା ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ।

ଲିପି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଲିପି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ସେ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଆଲବମ୍ ଓ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହବା ପରେ ଲିପି ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ କରୁଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲିପି ତାଙ୍କ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ଆହୁରି ତାଙ୍କ ବିବାହ କୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ରେ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ନହେବା ହେବା ପାଇଁ ସେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଲିପି ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ବହୁ ଦିନ ହେଲା ଅଭିନୟ କରି ଆସୁଥିଲେ ଓ ଯଦି ସେ ସେହି ସମୟ ରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.