Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ନିଜେ ଇତି (Nilakhi) କରିଲେ ବଡ ଖୁଲସା ପକୃତ ରେ ସେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇତି ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା , ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ସମସ୍ତ ଧାରାବାହିକ, ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଅନ୍ୟ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ବେଶ୍ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଖୁବ୍ କମ୍ ଦିନ ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ,

ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଇତି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ସେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଧାରାବାହିକ ଟି ମଧ୍ୟ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛି । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଓ ଘରେ ଘରେ ଇତି ପରିଚିତ ।

ଇତି ହଉଛନ୍ତି ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ କୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଦିନ ରେ ବେଶୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଇତି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ନୀଳାକ୍ଷୀ । ସେବର୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପାଠ ପଢାକୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ପାଠ ପଢା ସହିତ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଆର କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସେ ଆଉ କେଉଁଥିରେ ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି । ଇତି ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି ଯେବେ ଭଲ ପାଇବେ ତାହେଲେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *