Breaking News

ମାଳିକା ଦେଲା ପ୍ରମାଣ କେବେ ଅନ୍ତ ହେବ କରୋନାର ପ୍ରଭାବ! କେଉଁ କେଉଁ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏକ ବଡ ଖବର ଯେ ମାଳିକା ଦେଲା ପ୍ରମାଣ କେବେ ସରିବ କରୋନା କେଉଁମାନେ ବଞ୍ଚିବେ ଓ କେଉଁ ମାନେ ମରିବେ ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଶାସ୍ତ୍ର ଆମ କୁ ବହୁତ୍ କଥା କହୁଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆମେ ମାନେ ଏହାକୁ ବୁଝି ପାରୁ ନଥାଉ । ଆମ ଏଇ ଦୁନିଆ ରେ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମାଳିକା ର କଥା କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯାହା ବି କିଛି ଘଟୁଛି ତାହା ମାଳିକା ରେ ଆଗୁଆ ଲେଖା ହୋଇଛି ।

ଆଜି ଆମେ ସେହି ମାଳିକା ରେ ଲେଖା ଯାଇଥିବା କଥା ଓ ଏହି କଥା ଟି କୁ ନେଇ ଘଟି ଯାଇଥିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଘଟଣା ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ମାଳିକା ରେ ଲେଖା ହୋଇ ଥିଲା ଯେ ମଣିଷ ତୁଣ୍ଡି ପିନ୍ଧିବ , ଏହାହିଁ ହେଲା ମଣିଷ ମାନେ ନିଜ ମୁଁହ ରେ ତୁଣ୍ଡୀ ବାନ୍ଧିଲେ ଓ ସହ ସହ ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କଲେ ।

ମାଳିକା ର କଥା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ମହାମାରୀ ଟି ୧ ବର୍ଷ ୧୦ ମାସ ରହିବ ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି କରୋନା ୨୦୧୯ ନମ୍ବେମ୍ବର୍ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଥିଲା ଏହା ୨୦୨୧ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ । ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଦଶା ପାଲଟିଛି ଯିବ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖା ଅଛି ଧନୀ ବି ନିଧନ ହୋଇବ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.