Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଶାଶୁ ଘରେ ରହି ଓଡିଆ ସିଙ୍ଗର ଦୀପ୍ତିରେଖା ପାଢି (Diptirekha) କିପରି ମାତୃ ଦିବସ ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କାଲି ମାତୃ ଦିବସ ଦିନ ସରି ଯାଇଛି ଓ ଏହି ମାତୃ ଦିବସ ରେ ଆମେ ମା ମାନ ଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଥାଉ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଠୁ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା , ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ନମ୍ୱର୍ ଗାୟିକା ଦିପ୍ତିରେଖା ପଢି କିପରି ମାତୃ ଦିବସ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଜାଣିବା ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଦୀପ୍ତି ରେଖା ପାଢୀ ଙ୍କୁ । ସେ ତାଙ୍କ କଣ୍ଠସ୍ଵର ରେ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ଓ ଦୀପ୍ତି ରେଖା ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଫିଲ୍ମ ରେ ଗୀତ ,ଭଜନ ଗୀତ ,ଆଲବମ ଗୀତ ଗାଈ ସେ ଆଜି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ମନ ଙ୍କୁ କିଣି ପାରିଛନ୍ତି ଓ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ଦିପ୍ତିରେଖା ଭଲ ଗୀତ ଗାଇବା ସହିତ ଭଲ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।

ଦିପ୍ତିରେଖା ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦିପ୍ତିରେଖା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ବର୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଦିପ୍ତିରେଖା ଏହି ମାତୃ ଦିବସ ଟି ଖୁବ ଧୂମ ଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.