Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ରାଧିକା (Mitali) Live ରେ ଆସି ବଡ ଖୁଲାସା କରିଲେ, ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସ୍ଵାତିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା କୁ ନେଇ କଣ କହିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ କଲେ ବଡ ଖୁଲସା । ତାହେଲେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ କଣ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମ ଏହି ଓଏଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ରାଧିକା ଓ ସତ୍ୱୀକ୍ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରେ କିଛି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଲାଇଭ ଆସି । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ କଣ କହିଛନ୍ତି ରାଧିକା ଆସନ୍ତି ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନୂଆ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ଟି ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ସତ୍ବିକ ଓ ରାଧିକା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ ।

ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ନୂଆ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଛି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ସତ୍ୱୀକ ଓ ରାଧିକା ଙ୍କୁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ର । ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବେଶ ଇଛୁକ ଅଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ରାଧିକା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଲାଇଭ ସମୟ ରେ ରାଧିକା ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଧିକା ଦିଦି ତମେ କଣ ସଟ ରେ ସତ୍ଵୀକ୍ ଭାଇ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ପ୍ରଶଂସକ ର ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ରାଧିକା ଉତ୍ତର ରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ର ମତ ରଖିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଭିତରେ ସେମିତି କିଛି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନାହି କେବଳ ବନ୍ଧୁ ଭଳି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଚୁ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେବେ ମୋତେ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମିଲିବେ ତ ମୁ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣେଇବି ଏତିକି କହି ସେ ଲାଇଭ ରୁ କଟି ଯାଇଥିଲେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *