Breaking News

ଆଜି ସାରା ସିନେମା ଜଗତ ଝୁରୁଛି ଏହି ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ, କରୋନା ରେ ଚାଲିଗଲେ

ପୁଣି ଆସିଲା ଏକ ଦୁଃଖ ର ଖବର । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ ଇଏ ଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି । ହଁବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହି କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଆମର ଅନେକ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ବଡ ବଡ କଳାକାର ମୃ ତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଠିକସେହିଭଳି ଆଜି ଜଣେ ବଲିଉଡ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଯାହା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖ ର ଖବର । ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ୮୦ ଦଶକ ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପଦା ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ।

ମାତ୍ର ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଶ୍ରୀପଦା ନିଶ୍ଵାସଃ ନେବା ରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ସେ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ଥିବା ର ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରେ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀପଦା ବଲିଉଡ ରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଯେମିତି କି କୈସେ ୟେ ୟାରୀୟାଂ ,ଜି ହରର ଶୋ ,ଅଧୁରା କାହାଣୀ ହମାରି,ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେ ବନ୍ଧୁ ଶ୍ରୀପଦା ସୋଲେ ଓ ତୁଫନ ,ବେବଫା ସନମ , ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ କରିବା ସହିତ ଉଳିଉଡ ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି .ସୁପର ଷ୍ଟାର ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ସହ ଚକା ଆଖି ସବୁ ଦେଖୁଛି । ଶ୍ରୀପଦା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଆର ରେ ପ୍ରାୟ ୬୮ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଆଉ ଏଇ ଦୁନିଆ ରେ ନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିୟୋଗ ରେ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *