Breaking News

ଫୁଣି ଥରେ କୁନି ତାରିଣୀ (Ayesha) ଏକ ନୂଆ ସିରିଏଲରେ ପରିଙ୍କ ଅଭିନୟ କରିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସୁଅଛି ଏକ ନୂଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ । ଯେଉଁ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆମ ଧାରାବାହିକ ଆଗ ଧାଡ଼ି ର କଳାକାର । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଧରଭିକ ଟି କେଉଁଥିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ ଓ କେବେ ହବ । ଏଥିରେ କେଉଁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନଜର ଆସିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବା କୁ ଯାଉଛି ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିବେ ପରି ଓ କୁନି ତାରିଣୀ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ପରି ଙ୍କୁ ସେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହିକ ପରି ରେ ପରି ଭୂମିକା ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ପରି ଧାରାବାହିକ କୁ ନମ୍ବର 1 କରି ପାରିଥିଲେ ଓ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରି ନାମ ରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ପରି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହେବା ରୁ ସେ ଆଉ କୌଣଶୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବାକୁ ଯାଉଥିବା ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ପରିଚିତ କୁନି ତାରିଣୀ । ହଁ ବନ୍ଧୁ କୁନି ତାରିଣୀ ଏହି ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ କୁନି ତାରିଣୀ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତାରା ତାରିଣୀ ରେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯିବା ରୁ କୁନି ତାରିଣୀ ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁ ନାହି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ମେ ୧୭ ତାରିଖ ରେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବା କୁ ଯାଉଛି ॥

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.