Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡ଼ିଆ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ସୁମନ (Suman Maharana) ଙ୍କ ପଖାଳ ଖିଆ ଓ Family Life Style

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ହାସ୍ୟ କଳାକାର ସୁମନ ମହାରଣା ପଖାଳ ଖାଇ ଲାଇଭ ଆସି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପଖାଳ ଭାତ ଖାଉଥିବର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୁମନ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ କଳାକାର ବା କମିଡିଆନ ଭାବେ ପରିଚିତ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସୁମନ ଙ୍କ ଖାସ୍ ବିଷୟ ହେଲା ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ମାତ୍ର ୩ ଫୁଟ ।

ସେ କଣ୍ଢେଇ ଆଖିରେ ଲୁହ ଚଳିଚିତ୍ର ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ସେହି ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲେ ସୁମନ ଓ ସେହି ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ କଥା ଚିତ୍ର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରତିମା ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଟ ହସ୍ୟନେତା ଭାବେ ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇଥିଲେ ।ସେ ଗରିବ ପରିବାର ଅଟନ୍ତି ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ବସ୍ତି ରେ ରହି ବଡ ହୋଇଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ସୁମନ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା କମ୍ ଥିବାରୁ ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସେ ।

ସୁମନ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ବାମନ ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ପଖାଳ ଖାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଲାଇଭ ଆସିଥିଲେ ଓ ସେହି ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ଟି ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦା ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଯାହାକି ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *