Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର (Sidhant Mohapatra) କିପରି ନିଜର ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ସାରିଯାଇଛି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ସୁପର ଷ୍ଟାର ବା ମୁନା ଭାଇ ନାମ ରେ ପରିଚିତ ଆମ ହିରୋ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ । ସେ ୧୯୬୬ ମସିହା ମେ ୪ ତାରିଖ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କୁ ୫୫ ବର୍ଷ ପୁରିଲା । ତାହାଲେ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ କେମିତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ରାଜ୍ୟ ରେ ଲକ ଡାଉନ ଘୋଷଣା ହେଉଥିବାରୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର କୌଣଶୀ ପାର୍ଟି ରଖି ନାହାନ୍ତି ।

ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାମା ମିଶ୍ର ଓ ପୁଅ ,ଝିଅ ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ କିଏ ଅଲିଉଡ ର ବାର୍ଶା କହିକି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛି ତ ଆଉ କୋଉ ମାନେ ସୁପର ଷ୍ଟାର , ମୁନା ଭାଇ ଇତ୍ୟାଦି ବହୁ ନାମ ଧରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ନବେ ଦଶକ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେଉଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ।

ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା କେମିତି କହିବି କହ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ରେ ପାର୍ଟି ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏହେଇ ପାର୍ଟି ରେ ଅନେକ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଲକ ଡାଉନ ଘୋଷଣା ହେଉଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ନିଜ ଘରେ ପରିବାର ଙ୍କ ସହ ବେଶ ଧୂମ ଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.