Breaking News

ବଡ ଖବର – ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଅନୁଭବଙ୍କ ଘରେ ଥାଇ ବର୍ଷା (Varsha) Live ରେ ଆସି ଏମିତି କଣ ପାଇଁ କହିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଭାରତ ରେ କରୋନା ର ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ରେ ଲାଗିଛି । ସେଥିପାଇଁ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ କରଜଉନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଯେମିତି କି ଲକ ଡାଉନ , । ସେହିଭଳି ଆମ ରାଜ୍ୟ ରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ରୁ ବହୁ ଗୁଡିଏ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ଓ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ବିନା କାରଣ ନ ବୁଲିବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଚୁଲ ବୁଲି ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ।

ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କାମ ନଥିଲେ ଘରୁ ବାହାରନ୍ତୁ ନାହି ଯଦି କୌଣଶୀ ଜରୁରୀ କାମ ପାଇଁ ବାହାର କୁ ବାହାରୁଛନ୍ତି ତାହାଲେ ମାକ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଓ ଘର କୁ ଫେରିବା ସମୟ ରେ ହାତ କୁ ଶାବୁନ ରେ ସଫା କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କ ଘରେ ବୟସ୍କ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ତାହାଲେ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ନିୟମ କୁ ପାଳନ ନ କରନ୍ତି ଓ ବାହାରେ ବୁଲା ବୁଲି କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣ ସଂକ୍ରମିତ ହବା ର ଚାନ୍ସ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ ଅଛି ।

ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ଘରେ ଥିବା ବୟସ୍କ ଲୋକ ପାଇଁ ଆପଣ ବିପଦ ଆଣି ପାରନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ଯଦି କୁଆଡେ ଜରୁରୀ କାମ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ମାକ୍ସ ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଓ ବାହାରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା କୁ ପାଳନ କରନ୍ତୁ । ଯାହା ଆମ ସରକାର ତରଫ ରୁ ନିଆଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ଓ କରୋନା ର ନିୟମ ଗୁଡିକ ପାଳନ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଫଳ ରେ ଆମେ କରୋନା କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ହରାଇବା । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆମ ରାଜ୍ୟ କରୋନା ଠାରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ପାରିବ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *