Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ସିରିଏଲର ଶ୍ରଦ୍ଧା ( Priyanka Rath) ନିଜର ଜନ୍ମ କୁ କିପରି ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କିପରି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କଲେ ଜାଣିଆବ ‘ । ହଁ ଦଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଙ୍କୁ । କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିଆନେ ଫଳ ରେ ଆଜି କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ଶୀର୍ଷ ପହଞ୍ଚିଛି ।ସେ ଲୋକ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହବା ସହ ସେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ।ଶ୍ରଦ୍ଧା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ପ୍ରିୟଙ୍କା ରଥ ।

ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି କୁ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ୧୭ ଏପ୍ରିଲ୍ ରେ ଓ ତାଙ୍କ ଗାଆଁ ର ନାମ ହେଉଛି ବ୍ରହ୍ମପୁର କିନ୍ତୁ ସେ ପିଲାଦିନ ରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ରେ ରହୁଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଙ୍କ ପରିବାର ରେ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଙ୍କ ଦୁଇ ସାନ ଭାଇ ଓ ଜଣେ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଶ୍ରୀ ଚୈତନ୍ୟ ସ୍କୁଲ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ । ତା ପରେ ସେ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଆସି ଗ୍ରଜ୍ୟୁଏସନ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିଥିଲେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ର ବିଜେପି କଲେଜ ରେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଙ୍କ ର ପିଲା ଟି ଦିନ ରୁ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଥିଲା ଓ ପରିବାର ଲୋକେ ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ ।

ତା ପରେ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ରେ ଅଡିଷଣ ରେ ସଫଳ ହୋଇ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଶ୍ରଦ୍ଧା କିପରି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ଖୁବ ଧୂମ ଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ । ବହୁ ମଜା ମସ୍ତି କରିଥିବାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.