Breaking News

ତାରା ତାରିଣୀ ସିରିଏଲ ଟି ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ କୁନି ତାରିଣୀ (Ayesha) ଙ୍କ ର ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଆସୁଛି

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ପରିଚିତ ଆୟେଶା ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ତାରା ତାରିଣୀ ରେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲା । ଏଥିସହ ଆୟେଶା ବା କୁନି ତାରିଣୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ କାରଣ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ସେଥିରେ ସଂଯୋଗ କରା ଯାଇଛି । ସେହି ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଟି ଟାଇଟଲ ହେଉଛି ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ କୁନି ତାରା ତାରିଣୀ ବଡ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କୁନି ତାରା ବା ଆୟେଶା କଣ କରୁଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ କୁନି ତାରିଣୀ ଘରେ ଅଛନ୍ତି , ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଟି ପ୍ରସାରିତ ହବ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଧାରାବାହିକ ର ସୁଟିଂ ଚଳୁଅଛି। ଏହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲୋକ ଲୋଚନ କୁ ଆସିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *