Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ହେ ଭଗବାନ! ମାୟା ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁଦ୍ରୀ (Jasmine Rath) ଙ୍କର ଏ କଣ ହେଲା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି ହେଲେ tarang ଟିଭି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁଦ୍ରୀ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାହେଲେ ହଠାତ କଣ ପାଇଁ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି ହେଲେ ରୁଦ୍ରୀ ଏହାର କରଣ କଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତାହେଲେ ଆମ ପେଜ କୁ ଶେଷ ପାର୍ଜୟନ୍ତ ପଢନ୍ତୁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଜସମିନୀ ରଥ ଙ୍କୁ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ମୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ରୁଦ୍ରୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ର । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ।

ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ମାୟା ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର 1 ଧାରାବାହିକ ହୋଇପାରିଛି ଓ ରୁଦ୍ରୀ ଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସେ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ସେ ଅଭିନୟ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା ସେ ଚନହୁଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦ ର ଚରିତ୍ର ନମିଳିବାରୁ ସେ ଅଭିନୟ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ ।

ତା ପରେ ସେ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଇଥିଲେ ଓ ସେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ସେ ସଫଳ ହୋଇ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ଭାବେ ଅଭିନୟ କଲେ । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ରୁଦ୍ରୀ ବର୍ତମାନ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ରୁଦ୍ରୀ ଙ୍କ ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ରୁ ସେ ବର୍ତମାନ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି ଅଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ସେ ଧାରାବାହିକ ଦୁନିଆ ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦେହ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଗଲେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.