Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଆଦି ଓ ଭକ୍ତିଙ୍କ (Amar Jessy) ଏମିତି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି

ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ଙ୍କ ର । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ଜି ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଓଡ଼ିଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ତୁ ମୋ ଜୀବନ ସାଥୀ । ଜୀବନ ସାଥୀ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଜୀବନ ସାଥୀ ଧାରା ବାହୀକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ।

ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ତୁ ମୋ ଜୀବନ ସାଥୀ ଓଡ଼ିଶା ର ଶୀର୍ଷ ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ପାଖ ପାଖି ତିନ୍ ବର୍ଷ୍ ହେଲା ଗୋଟେ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମୟ ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା ।

ଏବେ ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ପରସ୍ପର କୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମାନ ଙ୍କ ରେ ଆଦି ଏବଂ ଭକ୍ତି ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ସେମାନ ଙ୍କ କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସେମାନ ଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ସେହି ଭିଡିଓ ଟି ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ର କିଛି ମଜା ମସ୍ତି ଓ ନାଚ କରିଥିବାର କିଛି ଭିଡିଓ ଯାହା ଦର୍ଶକ ମାନେ ସେ ଭିଡିଓ ଗୁଡ଼ିକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *