Breaking News

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାରର ହିରୋ ଆରବ (Sanoja) ଉର୍ବୀ (Sucharita) ଓ ଇତି ( Nilakhi) ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ?

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଅଭିନେତା ଆରବ ,ଉର୍ବୀ ଓ ଇତି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ସିନ୍ଦୁର ଅଧିକାର ଓ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବ ଅଭିନେତା ମାନେ ଯେମିତି ଆରବ ଇତି ଓ ଉର୍ବୀ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଆପଣ ଆମେନ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ସେମାନ ଙ୍କଅ ର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର 1 ହୋଇପାରିଛି । ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିଆଣୀ ଜାଦୁ ରେ ଲୋକ ମନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆରବ ,ଉର୍ବୀ ଓ ଇତି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ।


ଇତି ହଁ ବନ୍ଧୁ ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଇତି ପ୍ରକୁତ ନାମ ହେଉଛି ନୀଳାକ୍ଷୀ । ସେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହତ ତାଙ୍କ ପାଠ କୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ବିଜେପି କଲେଜ ରେ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେ ରହୁଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ହେଉଛି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଧାରାବାହିକ ଓ ସେ ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି ।


ଉର୍ବୀ ସିନ୍ଦୁର ଅଧିକାର ଉର୍ବୀ ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୁତ ନାମ ହେଉଛି ସୂଚରିତା ତାଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ବ୍ରହ୍ମପୁର କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ କାମ ଓ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଉର୍ବୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ବର୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକଙ୍କ ନିକଟ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।


ଆରବ ହଁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ରେ ଆରବ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଆରବ ଙ୍କ ପ୍ରକୁତ ନାମ ହେଉଛି ସନୋଜ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସନୋଜ ଜଣେ ଅଭିନେତା ହେବା ସହ ସେ ମଡେଲ ବି ଅଟନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ମଡେଲ ଫଟୋ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ସନୋଜ ଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ଗଞ୍ଜାମ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଶୁଟିଂ ସେଟ ପାଇଁ ବର୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରହୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *