Breaking News

ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା (Divya) ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଲେ, ବାହାଘରର ଫୁଲ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ରେ ହେଲେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା । ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ତାଙ୍କ ବିବାହ ର କିଛି ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ଭାବିଛନ୍ତି ଯେ ଦିବ୍ୟା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତା ରାଜ ରାଜେସ ଙ୍କୁ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ସମସ୍ତ ବିଷୟ ରେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା । ଦିବ୍ୟା ବହୁ କମ ଦିନ ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ସୁନ୍ଦର ଗଡ ର ସଲମାନ ଖାନ ଯେଉଁଥିରେ ବାବୁଷାଣ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଦିବ୍ୟା । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟି ସୁପର ହିଟ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରେ ଦିବ୍ୟା ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଠିକ ସେମିତି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରାଜ ରାଜେଶ ଙ୍କୁ । ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଧାରାବାହିକ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତୋ ଅଗଣାର ତୁଳସୀ ମୁଁ ରେ ରାଜ ରାଜେଶ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । ତାଙ୍କ ଏହି ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି । ବର୍ତମାନ ଏହି ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଟି ର ଶୁଟିଂ ସେଟ ର କିଛି ଭିଡିଓ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *