Breaking News

ଫୁଣି ଓଡିଶାର ଆଉ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୋନା ରେ ଚାଲିଗଲେ

ଦୁଃଖ ଖବର ପରେ ଦୁଃଖ ଖବର ପୁଣି ଚାଲିଗଲେ ଓଡିଆ ଜଗତ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଜଲିଉଡ ର ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି ପଣ୍ଡା ବିୟୋଗ ହୋଇଛି । ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି କରୋନା ରେ ସଂକ୍ର  ମିତ ଥିବା ର ଜଣା ପଡିଥିଲା ଓ ସେ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ମମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଚଳୟ କୋବିଡ଼ ୱାର୍ଡ ରେ ଚିକିତ୍ସା ଧୀନ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମୃ  ତୁ ବେଳ କୁ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ରମ ୩୦ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ତୃପ୍ତି ଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ବାବୁଲି ପଣ୍ଡା ।

ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଜରି ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ତୃପ୍ତି ପଣ୍ଡା ହେଉଛନ୍ତି ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଭାଇ ବୋହୁ । ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତୃପ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇ ବାଲେଶ୍ବର କଅଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ତୃପ୍ତି ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଦେହ ଅଧିକ ଖରାପ ହେବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଇଶିୟୁ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳ ବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ସ୍ବାମୀ ବାବୁଲି ବାବୁଲି ପଣ୍ଡା ଏବେ ବି କଅଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି । ତୃପ୍ତି ପଣ୍ଡା ବହୁ କମ ବୟସ ରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ପ୍ରିୟ ହବା ସହ ସେ ଜଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ବହୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ୫ ବର୍ଷ ର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ତାଙ୍କ ବିୟୋଗ ଫଳ ରେ ଓଡିଆ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ଶୋକ ର ଛାୟା ଯାଇଛି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.