Breaking News

ଫୁଣି କରୋନାରେ ଚାଲିଗଲେ ଓଡିଶା ଯାତ୍ରା ଜଗତର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପୁଣି ଏକ ଦୁଃଖ ର ଖବର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ ଜଣେ ଜଣେ ବଡ ହାସ୍ୟ କଳାକାର । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦେହାନ୍ତ ଭଲ ଦୁଃଖ ର ଖବର କେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ଆସୁଥିଲା ତ କେତେବେଳେ ଅଲିଉଡ ରୁ ଆସୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ଯେଉଁ କୋହଭରା ସମ୍ବାଦ ଆସିଛି ଜଲିଉଡ ରୁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ପରଲୋକ ରେ ଅମ ପ୍ରିୟ ଓଡିଆ ଜଗତ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଜଗବନ୍ଧୁ ବା ଜଗା ରାଉତ । ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଜଗବନ୍ଧୁ କରୋନା ରେ ସଂକ୍ର  ମି  ତ ହୋଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେ କାଲି ଚିକିତ୍ସା ଧୀନ ଅବସ୍ଥା ରେ ମୃତ୍ଯୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଓଡିଆ ଯାତ୍ରା  ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେମିତି ରାଜଧାନୀ ତୋତେ ଦୁରୁ ଜୁହାର,କହ ଲୋ ବଉଳ କିଏ ତୋ ବର , ନ କହିଲେ କୂଳ ଭାସି ଯାଉଛି ଆକାଶ କାଇନିଆ ଚିଲିକା ମାଛ ,କାଗଜ ଫୁଲ,ବୋହୁ ଆଣିଥିଲି ବେଶୟାପଡା ରୁ ଏହି ଭଳି ଅନେକ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ ଯାତ୍ରା ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କାଳ ରେ ପାଖା ପାଖୀ ଅନେକ ଗଣ ନାଟ୍ୟ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେମିତି – ସାତଶଙ୍ଖ ,କୋଣାର୍କ,କଳିଙ୍ଗ ଭଳି ବଡ ଗଣନାଟ୍ୟ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହ ବନ୍ଧୁ ଜଗବନ୍ଧୁ ଙ୍କୁ ଜଗା ମଉସା ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଡାକିଥାନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଥମେ ସାତଶଙ୍ଖ ଗଣନାଟ୍ୟ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଏମିତି ପାଗଳ କରିଥିଲା ଯେ ସେ ଘର ଛାଡି ସେହି ସାତଶଙ୍ଖ ଗଣନାଟ୍ୟ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ସବୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆମ କୁ ହସାଉଥିବା ଜଗା ମଉସା ଆମକୁ ଛାଡି ଏଇ ଦୁନିଆ କୁ ଛାଡି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.