Breaking News

ପୁଣି କରୋନା ରେ ଚାଲିଗଲେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପୁଣି ଆସିଲା ଏକ ଦୁଃ  ଖ ର ଖବର । ଚାଲିଗଲେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା କଳାକାର । ହଁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ହଉ ବା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ସବୁବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ମହାନ ମହାନ କଳାକାର ମାନ ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ କାରଣ ଆମ ଭାରତ ହଉଛି କଳାକୃତି ଦେଶ । ଏହି କଳାକୃତି ଦେଶ ରୁ ମହାନ ମହାନ କଳାକାର ଏ ଦେଶ ଛାଡି ଏ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କିଶୋର ନନ୍ଦଲାସ୍କାର ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ କରୋନା ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିଲେ । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ କିଶୋର ଙ୍କୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚିତ୍ର ରେ । ସେ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦା ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଜିସ ଦେଶ ମେ ଗଙ୍ଗା ରହତା ହୈ “ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟି ସୁପର ହିଟ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ କିଶୋର ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସନ୍ନାତା ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଯାହା ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିଆଣୀ କରିଛନ୍ତି ଯେମିତିକି ବାସ୍ତବ,ଶିମ୍ବ , ଖାକୀ , ସିଂଘମ ଭଳି ଅନେକ ଚଳକଯିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଖାଲି ସେଠିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ସେ ତାମିଲନାଡୁ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା କଳାକାର ଭାବେ ପରିଚିତ । କିଶୋର ଙ୍କ ମୃ  ତ୍ଯୁ ଖବର ରେ ପୁଣି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଓ ତାମିଲନାଡୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ଶୋକ ର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *