Breaking News

କରୋନା ଖବର – ଝିଲ୍ଲିକଙ୍କୁ (Jhilik Bhattacharya) ନେଇ ରହିଛି ବହୁତ ବଡ ଖବର, ଜାଣିଲେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରିଯିବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଝିଲ୍ଲିକ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଇରାଳ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଝିଲ୍ଲିକ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଜଣେ ବଙ୍ଗାଳୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଓ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହିଟ ହୋଇଛି । ସେ ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହବା ସହ ସେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ବୋହୂ ବି ମଧ୍ୟ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସେ ଗତ ବର୍ଷ ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତି ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଓ ଧାରାବାହିକ ର ସମସ୍ତ କଳାକାର ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଟି ରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ଯେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କରୋନା ର ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହରୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି ଆମ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଏଥିପାଇଁ ସରକାର ସାପ୍ତାହିକ ସଟ ଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ଯାହା ଫଳରେ ଆମେ କରୋନା କୁ ପରାସ୍ଥ କରି ପାରିବା । ଆଉ ଆପଣ ମାନେ କରୋନା ର ଗାଇଡ ଲାଇନ ପାଳନ କରନ୍ତୁ ଯେମିତି କୁ ମାସ୍କ୍ ପିନ୍ଧିବା , ହାତ କୁ ସନିଟାଇଯାର କରିବା ଇତ୍ୟାଦି କରୋନା ର ନିୟମ କୁ ପାଳନ କରନ୍ତୁ ଗହଳି କେଉଁଠାରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହାକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *