Breaking News

କୁନି ତାରିଣୀ (Ayesha) ଓ ବୀର (Tej) ଫୁଣି ଥରେ ଏହି ସିରିଏଲରେ ନଜର ଆସିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ କୁନି ତାରିଣୀ ଓ ବୀର ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ କେଉଁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ସେମାନେ ବହୁ କମ୍ ବୟସ ରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ କୁନି ତାରିଣୀ ଓ ବିର ଙ୍କୁ ।

ସେମାନେ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ଶୀର୍ଷ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ନହେବା ପାଇଁ ତରଙ୍ଗ ର ପ୍ରଦୁସର ମାନେ ଏଥିରେ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଟି ଯୋଡ଼ା ହୋଇଛି ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ଯେଉଁ ଧାରାବାହିକ ଟି ରେ କୁନି ତାରା ତାରିଣୀ ବଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଯାହା ଫଳ ରେ କୁନି ତାରିଣୀ ଓ ବିର ଭଳି ଦୁଇ ଶିଶୁ କଳାକାର ଓ ଅନେକ ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କୁନି ତାରିଣୀ ଓ ବିର ଙ୍କ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଯାହାର ନାମ ଘୋଷଣା କରା ଯାଇ ନାହିଁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *